Kino Bułgarska 19

NOWY CYKL „Kuferek zapomnianych baśni i bajek”

odnaleziony skarb saffi plakat

Drogie Dzieci, nasza opowieść mogłaby rozpocząć się właśnie tak:

“Dawno, dawno temu, kiedy Was jeszcze nie było na świecie, a Wasi rodzice, babcie i dziadkowie byli w Waszym wieku, istniało prawdziwe Królestwo Baśni i Bajki.

Z biegiem lat Królestwem zawładnęła pandemia komercji. Nastały mroczne lata panowania Cyborgów, Tytanów i Barbarzyńców. Król Maciuś wraz z Księżniczką Gęsiarką w obawie o utratę największych dóbr Królestwa – magicznych baśni i bajek – ukryli skarb w ruinach starego zamczyska. Legenda mówi,  że stała tam pewna skrzynia, z której często dochodziły tajemnicze odgłosy, ale nikt nie miał odwagi  jej otworzyć. Aż pewnego dnia znalazł się śmiałek i podniósł wieko starego kuferka. Jego oczy ujrzały tysiące przecudnych bajkowych bohaterów, tysiące uśmiechów i ludowych mądrości. Postanowił podzielić się tym odkryciem z wszystkimi dziećmi na świecie…”

odnaleziony skarbPocząwszy od piątku (21 września, godz 17.00) Kino Bułgarska19  rozpoczyna cykl pokazów nieznanych współczesnej widowni i bardzo często zapomnianych od pokoleń, cudownych baśni i bajek.

Bilety w cenie 10 zł kupujemy tylko dla dziecka, dorośli i opiekunowie dzieci wchodzą na seans gratis. Seanse mogą odbywać się przy częściowo zapalonym świetle.  Wcześniejsza rezerwacja – tel. 602490254, 604176793, email: www.kinobulgarska19.pl . Bilety można zakupić również przed seansem.

odnaleziony skarbZapraszamy wszystkich w tę pełną mądrości i przygód, baśniowo – bajkową, sentymentalną podróż.

 

Partnerzy