Kino Bułgarska 19

NIEBO – pokaz przedpremierowy z udziałem twórców

niebo plakat

Zapraszamy Państwa 20 lutego o godzinie 18.15 na przedpremierowy seans „Nieba” – komedii niezależnej w reżyserii Pawła Sarbinowskiego i Piotra Żukowskiego. Po pokazie odbędzie się spotkanie z twórcami filmu.

Film opowiada historię niespełnionego dramaturga z małego miasteczka, który przez pomyłkę trafia do Nieba. Poznaje tam wiele gwiazd i znanych osobistości, które nie do końca są szczęśliwe w niebiosach… Pełnometrażowy debiut dwóch reżyserów – Pawła Sarbinowskiego i Piotra Żukowskiego, którzy poznali się na planie filmowym u Piotra Matwiejczyka. W rolę główną wcielił się Antoni Barłowski, a towarzyszą mu na ekranie m.in. Wojciech Mecwaldowski, Edward Linde-Lubaszenko, Przemysław Bluszcz, Agata Stawarz i Bodo Kox.

„Niebo” można było już zobaczyć na wielu festiwalach filmowych m.in.: na 10 Multimedia Happy End Festiwalu Filmów Optymistycznych w Rzeszowie, Festiwalu Niezależnych Filmów Komediowych Barejada w Jeleniej Górze, Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Filmowej Prowincjonalia we Wrześni, Festiwalu Filmów Frapujących w Gorzowie Wielkopolskim, Przeglądzie Kina Niezależnego Spam w Pleszewie czy na Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Komediowych w Lubomierzu, gdzie zdobył trzecią nagrodę Jury.

Rezerwacji biletów w cenie 10 zł można dokonać e-mailem: biuro@kinobulgarska19.pl lub telefonicznie pod numerem 602490254. Bilety będzie można nabyć również przed seansem.

Partnerzy